Szkolenie indywidualne STRAKON – online

Niezależnie od tego, jakie potrzeby optymalizacyjne ma Państwa biuro w zakresie STRAKON, możemy pomóc Państwu w biurze, w DICAD lub online. Powiedz nam o swoich życzeniach i głównym celu, a my przeprowadzimy z Tobą indywidualne seminarium zgodnie z Twoimi pomysłami. Możesz również przesłać nam swoje projekty, aby trenować z Tobą na żywo w najszybszy sposób w praktyce.

Zaproponuj na termin. Skontaktujemy się z Tobą.

Informacje o uczestnictwie online
Seminarium online jest prowadzone przez TeamViewer. Uczestnicy muszą posiadać komputer z odpowiednim połączeniem internetowym, drugi monitor i zestaw słuchawkowy. Aktualna wersja STRAKON musi być zainstalowana na komputerze.
W odpowiednim czasie przed rozpoczęciem seminarium wszyscy uczestnicy otrzymują e-mail z zaproszeniem, zawierający dane dostępu i dalsze wyjaśnienia. Doświadczenie pokazało, że jakość seminarium online nie jest w żaden sposób gorsza od jakości seminarium bezpośredniego (w Kolonii).
Liczba uczestników jest również ograniczona, analogicznie do seminarium bezpośredniego, tak aby na pytania można było odpowiedzieć w odpowiednim czasie. Uczestnictwo może odbywać się również z Homeoffice.
Seminarium Lokalizacja online Cena/€
Seminarium indywidualne Online
1 dzień, 9:00 - 16:00 h
1200,-
(Cena za jedno biuro)


Obowiązują ogólne warunki handlowe DICAD Systeme GmbH.

Gwarantujemy:
Wykorzystanie danych tylko do celów firmowych i nie przekazywanie ich osobom trzecim bez Państwa wyraźnej zgody (see Prywatność danych).

Szczegóły

Czy mają Państwo dalsze pytania dotyczące seminariów, terminów, treści, rejestracji lub organizacji lub poszczególnych seminariów?

Po prostu zadzwoń do mnie, chętnie ci doradzę.
Jerzy Kobierzyński

Telefon +49 (0)2202 25 43 58
E-mail seminar@dicad.de

Warunki rejestracji

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymają Państwo pocztą elektroniczną potwierdzenie odbycia seminarium. Twoja rejestracja jest wtedy uznawana za wiążącą.
Należy pamiętać, że DICAD Systeme GmbH zastrzega sobie prawo do przełożenia lub odwołania seminariów. W tym przypadku, zostaniesz poinformowany w odpowiednim czasie.

Opłaty za seminarium w przeliczeniu na jednego uczestnika proszę sprawdzić w harmonogramie seminarium. Nie zawierają one ustawowego podatku od wartości dodanej.

Bezpłatne odwołanie seminarium z Państwa strony jest możliwe tylko do 14 dni przed jego rozpoczęciem.