STRAKON 2018: Wzorzec w projektowaniu konstrukcyjnym BIM

Dzięki licznym innowacjom i rozszerzeniom w zakresie planowania 2D, 3D i BIM, oprogramowanie STRAKON 2018 do planowania konstrukcji, zbrojenia i prefabrykatów firmy DICAD wyznacza nowe standardy w budownictwie, inżynierii i prefabrykacji.

Kiedy należy przejść na projektowanie BIM?

Każdego dnia doświadczamy następujących stwierdzeń z wielu biur projektowych i rysunkowych, które obecnie nie korzystają z oprogramowania BIM CAD: "Kiedy powinienem zajmować się tematem BIM? Nie mam na to czasu właśnie teraz".

Projektowanie konstrukcji 2D, 3D i BIM CAD w jednym systemie

Metody planowania CAD ulegają obecnie zmianie. Dziś i najpóźniej w niedalekiej przyszłości ważne jest, aby każde biuro oferowało modele 3D i planowanie BIM w uzupełnieniu do planowania 2D CAD.

Konstrukcja formy dla gotowych elementów: Nowy moduł szalunkowy STRAKON do automatyzacji produkcji form wtryskowych

Złożona geometria i rosnąca presja czasu sprawiają, że planowanie i produkcja poszczególnych elementów betonowych staje się coraz większym wyzwaniem.

Planowanie zbrojenia: chodzi o łatwość modyfikacji!

"Planowanie podczas budowy" staje się coraz bardziej standardem. Rozwiązania CAD do planowania konstrukcji, zbrojenia i prefabrykatów, takie jak STRAKON firmy DICAD, pozwalają na elastyczne reagowanie na krótkoterminowe zmiany i unikanie błędów w planowaniu.

Jesteś zainteresowany?

Pozwól nam bez zobowiązań doradzić i dowiedz się, jakie korzyści zaoferować może Ci nasze oprogramowanie.

Prezentacje

Obejrzyj niewiążącą demonstrację produktów DICAD przez Internet.