KONSTRUKCJA STALOWA 3D-BIM i KONSTRUKCJA MASOWA w jednym systemie CAD!

Połączenie profesjonalnego wykonania projektu konstrukcyjnego, zbrojeniowego i konstrukcji stalowej w jednym systemie jest bardzo atrakcyjne dla projektantów konstrukcji nośnych pod wieloma względami.

Firma DICAD Systems GmbH oferuje teraz w firmie STRAKON możliwość równoczesnej obróbki w oprogramowaniu w zespole konstrukcji masowej i Konstrstal w modelu 3D.

Firma DICAD, jako specjalista z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji z litego betonu miejskiego i prefabrykowanych elementów, nawiązała współpracę z twórcami udanego oprogramowania 3D Konstrstal Virtual Stal. W rezultacie zespół projektujący konstrukcje konstrukcyjne w oprogramowaniu może wspólnie i równocześnie wykonywać konstrukcje stalowe i masywne. Całość jest tworzona w oparciu o wspólny model, z którego wywodzą się odpowiednie Rysunki. To idzie do automatycznych rysunków warsztatowych w razie potrzeby.

Stalowa konstrukcja i solidne wykonanie
STRAKON - KONSTRUKCJA STALOWA 3D-BIM i KONSTRUKCJA MASOWA w jednym systemie CAD

Cały zespół może w dowolnym momencie edytować i wykorzystywać cały model, niezależnie od konstrukcji. Dzięki temu można wcześnie uniknąć błędów w planowaniu. W ten sposób można również wprowadzić zmiany do ogólnego modelu i natychmiast ujawnić ewentualne niespójności. Wszystkie Rysunki pochodne są automatycznie dostosowywane do nowej sytuacji, dzięki czemu projektanci budowlani oszczędzają dużo czasu na obróbkę, również w przypadku tak zwanego planowania towarzyszącego budowie. Szczególną uwagę zwrócono również na dobrą jakość planowania.

STRAKON jest więc idealnym narzędziem BIM CAD dla wszystkich projektantów konstrukcji!

Stalowa konstrukcja i planowanie wzmocnień
Konstrukcja stalowa + planowanie zbrojenia w modelu BIM
Jesteś zainteresowany?

Pozwól nam bez zobowiązań doradzić i dowiedz się, jakie korzyści zaoferować może Ci nasze oprogramowanie.

Prezentacje

Obejrzyj niewiążącą demonstrację produktów DICAD przez Internet.