Zbrojenie Cube – nowa generacja tworyenia zbrojenia w BIM

Czy dobre rzeczy mogą być jeszcze lepsze? Firma STRAKON znana jest od dziesięcioleci z doskonałych możliwości w zakresie projektowania zbrojenia. W DICAD wykorzystaliśmy tę wiedzę, aby opracować jeszcze lepsze narzędzie do zbrojenia.

Z STRAKONEM 2020 otwarto nowy rozdział w projektowaniu wzmocnień 3D-BIM. Całkowicie nowe zbrojenie Cube osiąga nowy wymiar i pozwala na jeszcze szybsze planowanie prętów i siatek bezpośrednio w modelu 3D/BIM.

Zobacz na własne oczy pewne możliwości nowego zbrojenia Cube w tym filmie:

Wideo Wzmocnienie sześcianu bezpośrednio w modelu 3D - Wzmocnienie BIM (DE)
Wideo wzmocnienie sześcianu bezpośrednio w modelu 3D - Wzmocnienie BIM (DE)

Ale my jeszcze nie skończyliśmy! Obecnie znajdujemy się w fazie pełnego rozwoju i nadal mamy wiele pomysłów, które wdrożymy w nadchodzących miesiącach, aby doprowadzić zbrojenie Cube w STRAKONIE 2021 (w grudniu 2020 r.) do jeszcze wyższego poziomu.

Trzy opcje zbrojenia w STRAKON - zbrojenie 2D - zbrojenie 3D - zbrojenie Cube - mogą być łączone ze sobą bez wysiłku, co pozwala na indywidualny i elastyczny sposób pracy.
Jesteś zainteresowany?

Pozwól nam bez zobowiązań doradzić i dowiedz się, jakie korzyści zaoferować może Ci nasze oprogramowanie.

Prezentacje

Obejrzyj niewiążącą demonstrację produktów DICAD przez Internet.

BIM - Building Information Modeling

Co to jest BIM?

BIM oznacza Building Information Modeling modelowanie informacji o budynku. Ten proces planowania koncentruje się w szczególności na bezpieczeństwie kosztów, przestrzeganiu harmonogramów, poprawie jakości i szybkim osiągnięciu celu.

Dowiedz się więcej na temat "BIM":

BIM w projekcie konstrukcyjnym