Projektowanie konstrukcji 2D, 3D i BIM CAD w jednym systemie

Metody planowania CAD ulegają obecnie zmianie. Dziś i najpóźniej w niedalekiej przyszłości ważne jest, aby każde biuro oferowało modele 3D i planowanie BIM w uzupełnieniu do planowania 2D CAD.

Czy posiadasz odpowiednie narzędzie do projektowania konstrukcji? Czy Twój obecny dostawca oprogramowania oferuje rozwiązania, dzięki którym możesz wybrać, czy planujesz 2D czy 3D-BIM w jednym i tym samym systemie CAD?

Rysunek zbrojeniowy leja

Ważne, abyś to wiedział: Dzięki oprogramowaniu CAD STRAKON z obsługą BIM możesz zdecydować w ramach projektu lub od projektu do projektu, czy chcesz pracować z 2D czy 3D BIM. Zaletą dla Ciebie jest to, że Twoi pracownicy muszą nauczyć się tylko jednego systemu i w każdej chwili mogą przełączać się między metodami.

Podczas planowania deskowania i zbrojenia 3D BIM przy użyciu STRAKON pracują Państwo w zintegrowanym systemie. Model 3D jest bezpośrednio zmieniany, a wszystkie plany pochodne zmieniają się automatycznie. Wymiary, zakreskowanie i zbrojenie są dostosowywane bezpośrednio przez firmę STRAKON. Jest to duża zaleta w dzisiejszym szeroko rozpowszechnionym "planowaniu budowlano-montażowym".

Rysunek zbrojeniowy Strop/Rampa

Dopasowanie do przyszłości dzięki BIM

Przygotuj się na przyszłość i poświęć 1,5 godziny, aby doświadczyć STRAKON na żywo. Możesz podejmować decyzje dużo bardziej świadomie, jeśli wiesz, czego nie wiesz dzisiaj.

Umów się z nami na spotkanie w celu prezentacji na żywo oprogramowania BIM CAD STRAKON.

Uzgodnienie terminu
Jesteś zainteresowany?

Pozwól nam bez zobowiązań doradzić i dowiedz się, jakie korzyści zaoferować może Ci nasze oprogramowanie.

Prezentacje

Obejrzyj niewiążącą demonstrację produktów DICAD przez Internet.

BIM - Building Information Modeling

Co to jest BIM?

BIM oznacza Building Information Modeling modelowanie informacji o budynku. Ten proces planowania koncentruje się w szczególności na bezpieczeństwie kosztów, przestrzeganiu harmonogramów, poprawie jakości i szybkim osiągnięciu celu.

Dowiedz się więcej na temat "BIM":

BIM w projekcie konstrukcyjnym