STRAKON 2020 - mosty BIM / Designer tuneli

W STRAKONIE 2020 zintegrowany jest nowy moduł BIM Bridge/Tunnel Designer firmy DICAD. Dzięki temu projekty infrastrukturalne mogą być realizowane elegancko, praktycznie i szybko za pomocą metody planowania BIM w STRAKON.

Rząd federalny w Niemczech oraz rządy wielu innych krajów wyznaczyły kierunek dla BIM w kontekście ich ofensywy cyfryzacji dla branży budowlanej oraz promocji planowania przez BIM (Building Information Modeling), między innymi w zakresie budowy infrastruktury. DICAD wspomaga to produktem STRAKON jako "narzędzie" BIM-CAD dla inżynierów budownictwa. W związku z tym DICAD opracował całkowicie nowe narzędzie do projektowania BIM do mostów i tuneli.

Narzędzie służy do przetwarzania danych w całym łańcuchu procesów planowania (dane pomiarowe, dane tras, dane gradientowe, cyfrowe modele terenu, wymiana danych IFC, generowanie nadbudówek i podbudów, itp.)

Film ten daje pierwsze wrażenie, jak szybko można planować i tworzyć mosty w firmie STRAKON przy użyciu metody planowania BIM.

Wideo STRAKON 2020 - Mosty BIM i projektanci tuneli (DE)
Wideo STRAKON 2020 - mosty BIM i projektant tuneli (DE)

Skupiamy się tu nie tylko na tworzeniu modeli, ale także na szybkim i profesjonalnym generowaniu planów dla inżynierów budowlanych i dużej łatwości modyfikacji. Innym ważnym celem firmy STRAKON jest szybkie i wygodne planowanie zbrojenia.

Dużą zaletą jest to, że BIM Bridge/Tunnel Designer jest zintegrowany z STRAKONpremium. Wszyscy klienci, którzy pracują z STRAKONpremium 2020 otrzymują ten moduł bezpłatnie. Oznacza to, że BIM Bridge/Tunnel Designer jest zintegrowany w STRAKONpremium obok dziedzin inżynierii strukturalnej i lądowej, inżynierii lądowej i konstrukcyjnych konstrukcji prefabrykowanych w "jednym" oprogramowaniu CAD bez dodatkowych kosztów.
Jesteś zainteresowany?

Pozwól nam bez zobowiązań doradzić i dowiedz się, jakie korzyści zaoferować może Ci nasze oprogramowanie.

Prezentacje

Obejrzyj niewiążącą demonstrację produktów DICAD przez Internet.

BIM - Building Information Modeling

Co to jest BIM?

BIM oznacza Building Information Modeling modelowanie informacji o budynku. Ten proces planowania koncentruje się w szczególności na bezpieczeństwie kosztów, przestrzeganiu harmonogramów, poprawie jakości i szybkim osiągnięciu celu.

Dowiedz się więcej na temat "BIM":

BIM w projekcie konstrukcyjnym